Witam, nazywam się Michał Jóźwik.

Prowadzę własny Gabinet Medycyny Naturalnej wraz ze sklepem ze zdrową żywnością i suplementami.

Z zawodu jestem naturoterapeutą. Dyplom i świadectwo czeladnicze uzyskałem w Izbie Rzemieślniczej w Katowicach. Dodatkowo jestem terapeutą Terapii CEASE, która daje ogromne możliwości w problemach autystycznych czy neurodegeneracyjnych. Umożliwia ona całkowitą eliminację spektrum autyzmu, poprzez zastosowanie suplementacji wraz z homeopatią. Podczas pracy wykorzystuje doświadczenia praktyków z medycyny naturalnej, ale również z medycyny wschodniej jak i akademickiej. Przez wiele lat od kiedy zajmuję się naturalnymi metodami wspomagania organizmu, udało mi się opracować kilkadziesiąt terapii naturalnych w chorobach przewlekłych tak zwanych nieuleczalnych. Dodatkowo zdobyłem wiedzę i certyfikaty z akupunktury i towaroznawstwa zielarskiego.

Naturoterapia jest moją pasją, codziennie zgłębiam na ten temat wiedzę i wdrażam ją w swoje terapie, które coraz częściej odnoszą spektakularne efekty.

W swojej pracy korzystam z urządzenia kwantowego Quantec, które dzięki swoim możliwościom jest w stanie zeskanować biopole (pole morficzne, aurę, matrycę energetyczną) człowieka lub innej istoty żywej i pobrać z niej informacje. Urządzenie ma również możliwość nadawania odpowiedniej informacji na jak powinien prawidłowo funkcjonować, pobudzając go w ten sposób do samouzdrawiania.

W pracy wykorzystuję również wiedzę z zakresu Medycyny Germańskiej, która mówi, że choroba to nie jest nic „złego“, czy „złośliwego“, tylko wręcz przeciwnie, one są częścią biologicznego programu, wytworzonego przez naturę, ażeby umożliwić osobnikowi przeżycie. Każdy objaw narządowy ma swoje pochodzenie w przeżytym biologicznym konflikcie. Znając objawy narządowe, możemy sensownie wytłumaczyć ich przyczyny i wspólnie poszukać ich w naszych osobistych przeżyciach.

Zajmuję się pokazaniem, co jest prawdziwą przyczyną dysfunkcji organizmu. Terapię rozpoczynam dopiero kiedy wspólnie z klientem znajdziemy źródło problemu. Czy to jest katar, grypa czy choroba nowotworowa.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

 

Realizacja: MAXIGRAF